×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/nk12205/public_html/sw.teresa.bialowieza.pl-new/images/droga_krzyzowa_2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/droga_krzyzowa_2015

Pierwsza Puszczańska Nocna Droga Krzyżowa za nami! Wzięło w niej udział przeszło 150 osób! Wyruszyliśmy z hasłem „Odpowiedz miłością za Miłość!” niosąc nasze intencje te duże i te mniejsze. Rozważaliśmy Drogę Krzyżową, która odbyła się w Wielki Piątek 2005 roku w rzymskim Koloseum (rozważanie te dostępne są na stronach portalu OPOKA.ORG.PL).

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim organizatorom i inicjatorom Drogi - w szczególności ks. proboszczowi Bogdanowi Popławskiemu oraz panu Janowi Bagińskiemu. Szczególne podziękowania należą się Siostrom Klaryskom od Wieczystej Adoracji z Hajnówki za wspólną modlitwę i trud wspólnej wędrówki. Pięknym gestem wsparcia wykazali się mieszkańcy Bud, ustawiając na drodze przemarszu zapalone znicze i łącząc się z nami w modlitwie. Dziękujemy również Policji w Białowieży i Nadleśnictwu Hajnówka.

Fotorelacja oraz krótki film z puszczańskiego odcinka Drogi Krzyżowej →:

{gallery}droga_krzyzowa_2015{/gallery}

Trasa, którą przebyliśmy jest do zobaczenia tutaj →

31.03.2015