Akademia w Technikum Leśnym

W auli Technikum Leśnego w Białowieży dnia 26.03.2015 o godz. 18 00 odbyła się uroczysta Akademia z okazji 10 rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. W tym roku w akademii pod hasłem "Szukałem Was.." wzięli udział uczniowie z Technikum Leśnego pod kierunkiem katechetki Barbary Piotrowskiej - Magdalena Przyborowska, Dominika Zalewska, Dominka Moczuło, Milena Krupa, Oliwia Berbachowska, Józef Jurczak, Klaudia Namiotko, Filip Zawadzki.

29-03-2015

 

 
 
Plaster miodu. O słodyczy Boga.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rekolekcji wielkopostnych pt. "Plaster miodu. O słodycz Boga", wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w Bazylice Mariackiej w Krakowie w dniach 22-25 marca 2015.

Rekolekcje dostępne są na stronach LANGUSTA NA PALMIE →

26.03.2015

 

 
Krzyżowa Droga do Zwycięstwa

Polecamy rozważania Drogi Krzyżowej przygotowane w ramach projektu zorganizowanego przez społeczność "Rób to co Kochasz" pt.: Krzyżowa Droga do Zwycięstwa.

Rozważania prowadzą znani rekolekcjoniści: Adam Szustak OP, Tomasz Nowak OP, bp Grzegorz Ryś, Ks. Piotr Pawlukiewicz, Ks. Marek Dziewiecki, Arkadio, Maciej Szczęsny SJ i gość specjalny z Nowego Jorku - Stan Fortuna CFR.

Kolejne odcinki projektu dostępne są na portalu YOUTUBE →

Można je śledzić również na stronach DEON.PL →

19.03.2015

 

 

 
MLEKO i MIÓD internetowe słuchowisko wielkopostne

Serdecznie zapraszamy od udziału w internetowym słuchowisku wielkopostnym pt. Mleko i Miód prowadzonym przez o. Adama Szustaka. Słuchowisko startuje w Środę Popielcową, odcinki będą pojawiały się przez cały Wielki Post trzy razy w tygodniu, w każdą niedzielę, wtorek i czwartek. Dostępne będą na stronie Langusta Na Palmie →

Więcej informacji na facebook'u →

 15.02.2015


 

 
Zaproszenie na spotkanie z Nick'iem Vujicic'em

30 kwietnia 2015 roku, w Poznaniu, na stadionie INEA odbędzie się spotkanie z niesamowitym i inspirującym Nick'iem Vujicic'em. Jest on australijskim mówcą motywacyjnym pochodzenia serbskiego. Urodził się z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

Więcej szczegółów na stronie: 

ZYCIEBEZOGRANICZEN.PL

25.01.2015 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 6